1. E-pood
  2. Üldsätted
  3. Tooted ja ostu sooritamine
  4. Hinnad
  5. Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused
  6. Lepingust taganemine
  7. Tagastusõigus
  8. Pretensioonide esitamine
  9. Isikuandmed
  10. Vastutus
  11. Erimeelsused
  12. Kasutustingimused
   

  Renovaar OÜ, registrikoodiga 10262178 , aadress Tondi tn 17, Tallinn 11316, Harjumaa (edaspidi Teenuse osutaja) ja klient, kes vormistab Akuladu.ee e-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi Teenuse kasutaja), sõlmisid käesoleva E-poe Kasutuslepingu (edaspidi Kasutusleping).


  1. E-POOD
  1.1 Akuladu.ee e-pood (edaspidi e-pood) on Teenuse osutaja poolt loodud internetipood, mille vahendusel toimub toodete müük Teenuse kasutajale.
  1.2 Akuladu.ee on Teenuse osutajale kuuluv kaubamärk.


  2. ÜLDSÄTTED
  2.1. Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Võlaõigusseadusest ning teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning E-poe Kasutuslepingus kokkulepitust.
  2.2. Teenuse osutajal on õigus mistahes ajal teha pakutavasse E-poe teenusesse muudatusi.
  2.3. Teenuse osutajal on õigus ühepoolselt muuta kasutajalepingu tingimusi ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest elektronposti teel kirjalikult Teenuse kasutajale.


  3. TOOTED JA OSTU SOORITAMINE
  3.1 E-poes kuvatavad tooted on tavapäraselt saadavalt 14 päeva jooksul. E-poes kuvatud toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu lao või E-poe programmides.
  3.2 Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik 14 päeva jooksul täita, siis võtab E-poe töötaja kasutajaga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või makstud raha tagastamise. Teenuse kasutajale tagastatakse raha viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
  3.3 Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. E-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.
  3.4 E-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele isikutele kui juriidilistele isikutele.
  3.5 Teenuse kasutaja kinnitab, et on vähemalt 15 aastane.
  3.6 Teenuse kasutaja valib välja soovitud tooted ning kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, kontakt elektronposti aadress, kättetoimetamise aadress, postiindeks) ning tasub toodete eest internetipanga pangalingi vahendusel, ettemaksu arve alusel või täidab järelmaksu taotluse.
  3.7 Teenuse kasutaja kohustub esitama vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Teenuse kasutaja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
  3.8 Müük toimub siis, kui Teenuse kasutaja saatnud E-poe interneti lehe kaudu tellimuse ning on tellimuse eest tasunud.
  3.9 Makseviisideks on: a)maksmine kohapeal sularahas/kaardiga (kehtib ainult järeletulemise korral),  b)maksmine ülekandega, c)maksmine pangalingiga (Seb-pank ja Swed-pank)

  4. HINNAD
  4.1. Kõik E-poes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.E-poes kuvatavad hinnad kehtivad ainult e-poes tehtud tellimuse korral!
  4.2. Teenuse osutajal on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Teenuse kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Teenuse osutaja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Teenuse kasutajal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.


  5. TARNEAEG JA KOHALETOIMETAMISE TINGIMUSED
  5.1 Teenuse kasutajal on õigus valida kolme erineva kauba kättesaamisviisi vahel.
  5.1.1 Kaubad toimetatakse Teenuse kasutajani Eesti Vabariigi piires kulleriga.
  5.1.2 Teenuse kasutaja tuleb ise kaupadele järele Renovaar OÜ kauplustesse

  Tondi 17, Tallinn

  Väike-Paala 1, Tallinn

  Laki 5, Tallinn

  Tähe 127A, Tartu

  5.1.3 Teenuse kasutaja lepib teenuse osutajaga kokku muu variandi, mis rahuldab mõlemaid osapooli.
  5.2 Kui Teenuse kasutaja on valinud kohaletoimetamise viisiks kulleri, siis toimub kauba kohaletoimetamine kulleriga esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul.
  5.3 Kui Teenuse kasutaja on valinud kauba kättesaamisviisiks kaupadele ise järele tulemise , siis informeeritakse Teenuse kasutajat telefoni või e-posti teel hetkel, kui tema poolt tellitud kaubad on valmis üleandmiseks. 
  5.4 Tellitud kaupade üleandmine toimub vaid tellimuses märgitud Teenuse kasutajale isikut tõendava dokumendi esitamisel. Kolmandatele isikutele kauba üleandmine toimub ainult kokkuleppel Teenuse kasutajaga.
   


  6. LEPINGUST TAGANEMINE
  6.1 Kui Teenuse kasutaja soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne lepingu osutaja poolset täitmist lepingust taganeda, siis kohustub Teenuse kasutaja sellest võimalikult kiiresti Teenuse osutajale kirjalikult teatama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. E-maili tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada Teenuse kasutaja kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon).
  6.2 Kui taganemisavaldus jõuab Teenuse osutajani peale Teenuse osutaja poolset lepingu täitmist, siis toimub lepingust taganemine vastavalt E-poe Kasutuslepingu peatükile „Tagastusõigus”.
  6.3 Teenuse osutaja kannab Teenuse kasutajale tasutud summa tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates lepingust taganemise teate kätte saamisest.
  6.4 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.


  7. TAGASTUSÕIGUS
  7.1 E-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus.
  7.2 Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.
  7.3 Tagastusõigus ei laiene avatud ümbrisega toodetele.
  7.4 Toote tagastamiseks tuleb esitada taganemisteade e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  7.5 Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.
  7.6 Tagastamisel kantakse Teenuse kasutajale raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva pärast lepingust taganemise teate saamist.
  7.7 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.
  7.8 Teenuse kasutaja kohustub kandma kauba tagastuskulud 10 Euro ulatuses, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele.
  7.9 14-päevane tagastusõigus ei kehti järgneva kauba puhul - tooted, mis on valmistatud Teenuse kasutaja isiklikke vajadusi arvestades.
  7.10 Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta E-poe Kasutuslepingu punktides 7.1 – 7.4 toodud tingimustele, siis raha Teenuse kasutajale ei tagastata ning tagastatud toode jääb Teenuse osutaja juurde hoiule. Hoiustamise või Teenuse kasutajale toote tagastamisega seotud kulud katab Teenuse kasutaja.


  8. PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD
  8.1 E-poest müüdud toodetele kehtib võs §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg.
  8.2 Pretensioonide käsitlemine toimub vastavuses E-poe Kasutuslepingu lisaks nr. 1 oleva "Renovaar OÜ pretensioonide käsitlemise korrale”.


  9. ISIKUANDMED JA NENDE KASUTAMINE
  9.1 Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete töötlemiseks.
  9.2 Tellimuse esitamisel kasutaja poolt sisestatud Teenuse osutajale teatavaks saanud Teenuse kasutaja isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja kauba pakkumiseks Teenuse kasutajale.

  9.3 Kaardiandmete küsimisel kasutatakse turvalist SSL andmesidet, ja MasterCard SecureCode ning Verified by Visa turvasüsteeme.
  9.4 Teenuse osutaja sisestatud kaardi andmeid ei näe. Tehingu tegemiseks suunatakse kaardi valdaja Kaardikeskuse (Pankade Kaardikeskuse AS www.estcard.ee) turvalisesse keskkonda. Maksmise hetkel toimub kaardi valdaja kaardiandmete sisestus kaardi valdaja poolt Kaardikeskuse serveris paiknevasse andmebaasi ning andmeid säilitatakse samuti Kaardikeskuses paiknevas serveris.
  9.5 Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine E-poes tellimuse registreerimisel.
  9.6 Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad andmed Teenuse kasutaja tellimuse kohta - isikukood, perekonnanimi, eesnimi (eesnimed), tänav, maja, korteri number, asula või linn, postiindeks, telefoninumber, aadress, sünniaasta, sugu, tarnimise viis, kasutatud makseviis, E-poe Kasutuslepinguga nõustumine, müügipakkumiste saatmisega nõustumine, elektronposti aadressil vabatekstina sisestatud märkused.
  9.7 Isikuandmeid töötleb Renovaar OÜ, registrikoodiga 10262178 , aadress Tondi tn 17, Tallinn 11316, Harjumaa
  9.8 Teenuse kasutaja isikuandmeid, mis on vajalikud kauba vahendamiseks Teenuse kasutajale edastakse kulleriteenust osutavaile ettevõttele.
  9.9 Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega.
  9.10 Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  9.11 Teenuse osutaja jätab endale õiguse edastada Teenuse kasutajat puudutavaid isikuandmeid isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning kes töötleb andmeid seadusega ettenähtud kohustuse täitmiseks ning isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning see toimub Teenuse kasutaja või muu isiku elu, tervise või vabaduse kaitseks.
  9.12 Teenuse kasutajal on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid samuti neid muuta või paluda kõrvaldada oma isikuandmed registrist.
  9.13 Teenuse kasutaja annab Teenuse osutajale nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil tellimuskinnituse.
  9.14 Teenuse kasutaja annab Teenuse osutajale nõusoleku saata müügipakkumisi tellimuse esitamisel sisestud elektronposti aadressil juhul, kui on märkinud ära vastava nõusoleku tellimuse esitamise lehel linnukesega vastavas aknas.


  10. VASTUTUS
  10.1 Teenuse osutajal lasub vastutus toote müügihinna ulatuses. Teenuse osutaja ei võta vastutust defektiga toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.
  10.2 Teenuse kasutaja kohustub kasutama E-poe teenust üksnes vastavalt seadusele ja headele tavadele tuginedes.
  10.3 Teenuse kasutaja vastutab ise kõikide kasutamist eeldavate seadmete tarkvara andmesidesüsteemide muretsemise ja korrashoidmisega seotud ning samuti muude E-poe Teenuse kasutamisest põhjustatud kulutuste eest.
  10.4 Teenuse kasutaja vastutab täielikult E-poe Kasutuslepingu tingimuste vastasest ning seaduse või heade tavade vastasest E-poe kasutamisest tekkinud kahjude eest Teenuse osutajale, teistele Teenuse kasutajatele või kolmandatele isikutele.


  11. ERIMEELSUSED
  11.1 E-poe Kasutuslepingust tulenevad erimeelsused Teenuse kasutaja ning Teenuse osutaja vahel lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse erimeelsus Harju Maakohtus.


  12. KASUTAMISTINGIMUSED
  12.1 Kasutuslepingus toodud tingimustega tutvumine on Teenuse kasutajale kohustuslik.
  12.2 Tellimuse esitamisel märkides linnukesega vastavas aknas „Nõustun Renovaar E-poe kasutamise tingimustega”, nõustub Teenuse kasutaja, et on tutvunud Kasutuslepingus toodud tingimustega, neist aru saanud ja nõustub Kasutuslepingus toodud tingimustega.  Renovaar OÜ

  Kehtib alates 01.01.2015   

FIRMAST

Renovaar OÜ peamisteks tegevusvaldkondadeks on akude, patareide ja professionaalsete käsivalgustite jae- ja hulgimüük. Samuti teostame akude kõrgetasemelist renoveerimist. Meie klientideks on mitmed Eesti suurettevõtted ning riigiasutused. Ettevõte on asutatud aastal 1997. Ettevõttes töötab 17 inimest. Meie kontorid asuvad Tallinnas ja Tartus.

13.02.2012 omistati Renovaar OÜ-le kvaliteedisertifikaadid ISO9001 ja ISO14001

 

JUHTIMISPOLIITIKA

Renovaar OÜ:

 - tagab klientide jm huvipoolte nõuete arvestamise ning nende kiire täitmise;

 - tagab kvaliteedi ja tähtaegsuse ning muude kliendile antud lubaduste täitmise;

 - tagab kõigis oma tegevustes õiguslike ja muude nõuete järgimise;

 - oma tegevusega väldib keskkonna saastamist

 - tagab juhtimissüsteemi toimivuse ja protsesside pideva parendamise.

MISSIOON

Pakkuda kliendile kvaliteeti, mis reklaamib end ise - rahulolev klient, kes tuleks oma soovide ja probleemidega alati meie juurde tagasi.

PÕHIVÄÄRTUSED

Kaasaegsus. Me tunneme kaasaegseid tehnoloogiaid ja trende maailmas ning peame sammu klientide muutuvate vajadustega.

Pidev areng. Usume pidevasse arengusse ja sellesse, et alati saab paremini. Pannes end olukordadesse, kus me tunneme ebakindlust, annab meile võimaluse õppida uusi asju ja tõeliselt muutuda.

Ausus. Usume aususesse. Väärtustame otsekohesust ja igasuguse "keerutamise" vältimist. Usume, et just ausus on see mis teeb inimesed vabaks ja võimsaks.

Professionaalsus. Meie töötajad on koolitatud ja väärtustavad meeskonnatööd. Kõrge erialane kvaliteet ja lai silmaring aitavad meil genereerida ideid ja pakkuda klientidele oodatust enamat.

Usaldusväärsus. Me täidame alati antud lubadus ning tagame on teeninduse, teenuste ja toodete kvaliteedi - me anname endast parima!

Teiste aitamine. Panustame teiste aitamisse. Leiame, et tõeline edu on võimalik ainult teiste aitamise ja koostöö läbi - aidates teisi saavutame kõik, mida ise tahame.

Sihikindlus. Peame väga oluliseks sihikindlust, sest sihikindlus on see mis aitab meil vastulöökidega toime tulla ja oma otsused vaatamata takistustele ja ootamatustele teoks teha.

Sõbralikkus. Oleme rõõmsameelne, sõbralik ja entusiastlik meeskond. Väärtustame üksteisemõistmist ja -aitamist. Püüame kõiges leida midagi positiivset!

 

Koostööpartnerile

 

Lae Ostu-Müügileping alla siit: LEPING

Victroni GARANTIILEHT