-14%

NiMH Panasonic ENELOOP AA 1,2V 2,0Ah valge

Original price was: 4,79€.Current price is: 4,10€.

389 laos (saab järeltellida)

Tootekood: 5663 Ribakood: ENE1 Kategooria:

NiMH Panasonic ENELOOP AA 1,2V 2,0Ah valge

Kirjeldus:

nikkel-metallhüdriid aku
minimaalne mahutavus: 2000 mAh
pinge [V]: 1.2
läbimõõt [mm]: 14,5
kõrgus [mm]: 50,5
minimaalne mahutavus: 2000 mAh
kuni 2100 laadimistsüklit!
säilitab 70% energiast 10 aastat pärast laadimist!
töötab madalatel temperatuuridel kuni -20°C!
laaditakse tootmisprotsessis päikeseenergiaga

Mis on eneloop?
eneloop on roheline uue põlvkonna taaslaetavad akud, eellaaditud, energia- ja rahasäästlikud, taaskasutatavad, pika elueaga taaslaetavad akud, mida saab laadida ja tühjendada kuni 2100 korda (eneloop PRO puhul kuni 500 korda). Müüakse enam kui 80 riigis üle maailma ning nende Jaapani disaini ja Jaapani toodangut hindavad tarbijad üle maailma.

Majanduslik kasu
Kuigi esialgne ostukulu võrreldes teiste akude ja laetavate akudega võib olla suhteliselt kõrge, kompenseerib selle pikaajaline ja stabiilne töö paljude laadimis- ja tühjendustsüklite jooksul. Investeering eneloopi tehnoloogiasse tasub end ära juba mõne laadimistsükli järel ning pikaajaline kasum on väga suur.

Stabiilse pingetasemega aku
Üks eneloop-tehnoloogia põhiomadusi on stabiilne pingetase. See on üks põhjusi, miks saab näiteks eneloop akuga palju rohkem pilte teha.

Töötamine madalal temperatuuril
eneloop akudel on suurepärane jõudlus temperatuuril 0 °C ja neid saab kasutada isegi -20 °C juures (tööaeg on lühem kui toatemperatuuril).

Lihtne laadimine
Kõiki laadijaid, mis on ette nähtud nikkel-metallhüdriid (NiMH) akude laadimiseks, saab kasutada eneloopi laetavate akude laadimiseks.